o nás

Domov > o nás

Naša história

Qingdao Juxing stroje & plesne Co., Ltd.was vznikla v roku 1995 v krásnej Jiaozhou bay - Jiaozhou južných priemyselné oblasti.

01.jpg02.jpg
01_副本.jpg


Naša továreň

Juxing plesne sa profesionálne zaoberá diverzifikované die & plesne, vývoj, projektovanie, výrobu viac ako desať v posledných rokoch a najmä venovať veľkú pozornosť v plastové vytláčanie stroj, plat, list a flim vytláčanie plesní, vstrekovacích foriem a odlievanie zomrieť. Založená na dlhoročné praktické skúsenosti, sme boli úspešné v rozvoji a výroba všetky druhy mono-vrstva & multiplayer vytlačovacou ploché formy, jednotný, dvojité alebo tri clours zvlákňovacej tryske distribúcie a mnohé druhy meniča displeja a tak ďalej.

Spoločnosť nútená technické bohaté, má veľké číslo obsadenej profesionálov lánkov výrobného priemyslu. S veľkým CNC, plesne Gravírovacie stroje, číslicovo riadené vypúšťanie stroj, stroj edm. Vybavenie, moderné vybavenie. Sme v dlhom období spolupracovať s mnoho závodov vytláčanie strojov & doska strednej strojníckej, požadujú kvalitné a vyhrať podporu a dôveru našich zákazníkov a klientov. S väčšou dôverou a ohľaduplný & perfektné služby, dnešný Juxing v našich silách vyhrať uznanie viac zákazníkov. Vítame vás na nových priateľov Juxing!

Náš produkt

Plastové vytláčanie stroj, plat, list a flim vytláčanie plesne, vstrekovacích foriem a odlievanie zomrieť.

Použitie výrobku

01_副本3.jpg02_副本2.jpg


Náš certifikát

01_副本2.jpg02_副本1.jpg03_副本1.jpg

04_副本1.jpg05_副本.jpg06_副本.jpg

07_副本.jpg08_副本.jpg09.jpg


Výrobné zariadenia

01_副本1(001).jpg03_副本.jpg
04_副本.jpg06.jpg
07.jpg08.jpg