Extrúzny stroj

Výrobca plastových vstrekovacích foriem

plastové vstrekovacie formy výrobcu - vstrekovacie formy, vstrekovacie formy, vstrekovanie výrobca / dodávateľ v Číne, ponúka plastové vstrekovacie formy pre Auto olej čerpadlo kryt, plastové vstrekovacie formy a tak ďalej.

Product details

výrobca vstrekovacích foriem z plastu


Základné informácie

  • Model č .: JX

  • Kód HS: 8480710090

  • Režim tvarovania: vstrekovacia forma


Popis produktu:

Špecializujeme sa na plastové vstrekovacie formy, a majú bohaté skúsenosti na auto plesní, tlačiarne plesní, skener, kopírka, box, hračka, elektrický nástroj, zvuk, DVD, Mp3, USB, klimatizácia, mobilný telefón, detský kočík, náhradné diely, spínače, kozmetické fľaše, šampónové fľaše, ventilátory, formy, formy a dvojité vstrekovacie formy atď.

car saucer 01.jpgnabíjanie pošty 09.jpg

black plastic plug.jpgpinch block 5.jpg


Naše výhody:

Používame softvér UG / Pro E / Auto CAD na návrh formy, závod je so všetkými kompletnými a modernými zariadeniami, celkom okolo 127 zariadení. Náš inžinier má viac ako desaťročnú pracovnú skúsenosť, ktorá môže pomôcť našim zákazníkom šetriť energiu, čas a náklady na projekty. A s dobrou vybavenosťou a bezplatnými inžiniermi sme schopní vykonávať prípravné formy pre väčšinu častí a môžeme kontrolovať toleranciu formy podľa požiadaviek zákazníka.

shebei.jpgrenzheng.jpg

Želanie, aby naše produkty boli užitočné pre vašu firmu.


Akékoľvek otázky, dajte nám prosím vedieť.


Vďaka.

Hot Tags: plastové vstrekovacie formy výrobcu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, na mieru, nízka cena, vysoká kvalita, dlhá životnosť
Súvisiace produkty
Feedback