Plastové výrobky

Prispôsobiteľné kreslá plastové príslušenstvo.

Naša firma vyrába kreslá príslušenstvo na mnoho rokov. Máme vlastné vstrekovacie zariadenia, ktoré môžu kedykoľvek sledovať a upravovať problém s formou. Poskytujeme jednorázové služby od návrhu, výroby, servisu atď.

Product details

Vlastné stoličky plastové doplnky.


Vlastné Hot Runner vstrekovacie formy / vstrekovanie plastov tvarované diely


detail:

1. Názov časti: Príslušenstvo pre stoličky z plastov (vstrekovacia forma pre plasty)

2. Plastový materiál: ABS a tak ďalej

3. Materiál dutiny: prispôsobiteľné

4. Životnosť formy: 1000 tisíc záberov alebo podľa podmienok zákazníka, aby sme sa rozhodli s úspornými nákladmi pre našich zákazníkov.

5. Forma základnej formy: LKM Local standard, DME alebo HASCO, Prispôsobte podľa požiadaviek zákazníka

6. Štandardné príslušenstvo foriem: LKM, DME, HASCO, MISUMI, Meusburger, CUMSA, Progressive, INCORE, HRS, Husky, YUDO, GSW DIN, BOHLER, AISI, DAIDO JIS, PUNCH.

part 23.jpgčasť 29.jpg

part 32.jpgplastové časti 06-6.jpg

Qingdao Juxing Stroje & formy, Ltdwas založená v roku 1995 v krásnom zálive Jiaozhou -Jiaozhou južnej priemyselnej oblasti.

Juxing Forma bola profesionálne zaoberajúca sa diverzifikovaným die & plesne vývoj, navrhovanie, výrobu viac ako desať v posledných rokoch, a najmä venovať veľkú pozornosť v plat, list a flim vytláčanie foriem, vstrekovacie formy a liatie zomrieť. Na základe mnohoročných praktických skúseností sme úspešne rozvíjali a vyrábali všetky druhy mono-vrstvových a multiplayerových vytláčacích plochých foriem, jednoduchých, dvojitých alebo troch kusov rozvlákňovača zvlákňovania a mnohých druhov Screen Changer a tak ďalej.

Sme dlhú dobu spolupracovať s mnohými továrňami vytláčacie stroje a paluby sekundárne stroje, trvajú na dobrej kvalite a získať podporu a dôveru našich zákazníkov a klientov. S viac sebavedomie a s uvážlivé a dokonalé služby, bude dnes Juxing urobiť aby sme získali uznanie viac zákazníkov. Vitajte ako nové priatelia Juxingu!

Certifikácia: ISO9001: 2015, ISO14001: 2015, GB / T28001-2011, SGS.

Naše výhody:
1.Ourengineersfollowthemolds'productioneveryweektomakesureallofthemareinschedule

2. Máme vlastné zariadenie na vstrekovanie, ktoré môže kedykoľvek monitorovať a upravovať problém s formou
3. Produkcia po skončení výroby, budeme skúmať vzorky, takže všetko je správne

4.Wewillsendthesampleanddimensionreporttoourclientsforapproval
5. Po každom záverečnom zozname sa ukážeme, či sa na sklade nedodržíte.

Hot Tags: prispôsobiteľné stoličky plastové doplnky., Čína, výrobcovia, dodávatelia, na mieru, nízka cena, vysoká kvalita, dlhá životnosť
Súvisiace produkty
Feedback